לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מחול ובלט

מיכאל ברישניקוב - Brodsky-Baryshnikov

ארכיון תאריך: 19 ינואר 2016 - 24 ינואר 2016

משך: שעה וחצי

המופע בשפה רוסית עם כתוביות בעברית

מיכאיל ברישניקוב
עומד להופיע ביצירת סולו תיאטרלית חדשה המבוססת על השירים של יוסף ברודסקי. הבכורה העולמית התקיימה באוקטובר 2015 בתיאטרון החדש של ריגה, לטביה
"ברודסקי/ ברישניקוב" הוא מופע סולו שנוצר עבור מר ברישניקוב בשיתוף פעולה עם מר הרמניס, שמכהן כמנהל האמנותי של התיאטרון החדש של ריגה מאז שנת 1997. הרעיון ל"ברודסקי/ ברישניקוב" נהגה על ידי מר הרמניס, הרואה בברודסקיאת אחד ממקורות ההשפעה האמנותיים המשמעותיים בחייו. המופע שואב השראה משיריו של המשורר הרוסי הגדול, שהיגר לארצות הברית בשנת 1972, זכה בפרס נובל לספרות לשנת 1987, והוכתר כ'משורר הקונגרס' של ארה"ב בשנת 1991.
ברודסקי וברישניקוב נפגשו בניו יורק בשנת 1974 והיו ידידים במשך יותר משני עשורים, עד למותו של ברודסקי בשנת 1996. כעת הם ישובו להיפגש על הבמה בהרפתקה תיאטרלית ייחודית. ברישניקוב ידקלם את השירים של ברודסקי ויפרש אותם, כשהוא לוקח את הקהל למסע במרחב דמיוני המייצר חוויה רגשית ועמוקה מתוך הקרביים, של עולם המילים הלירי והמורכב של המשורר. ההצגה "ברודסקי/ ברישניקוב" תשוחק בשפת אמו של ברודסקי, ובאמצעות המילה והתנועה תנסה לשחזר את העולם הרוחני המגוון של המשורר, העשיר בתובנות וברגשות כנים.
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter