לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

And One לראשונה בישראל!

ארכיון תאריך: 30 אוגוסט 2018

משך: שעתיים

פתיחת הדלתות ב21.00

מופע באנגלית


ענקית הדארק אייטיז הגרמנית And One (אנד וואן) סוף סוף מגיעה לישראל! שמחים להכריז לאחר שנים של נסיונות, על חזרתה לארץ של מלכת הסצנה הגותית/אייטיזית להופעה בבארבי. להקת And One בהנהגת הסולן ומנהיג ההרכב סטיב נגהבי קיימים משנת 1989 השפעותיה מגיעות מלהקות כמו: דפש מוד, הקיור, פט שופ בויז, קראפטוורק ו-אולטראווקס. סטיב נגהבי וכריס רויץ הקימו את הלהקה אחרי שנפגשו באקראי במועדון בברלין ב-1989. אלבומה הראשון Anguish יצא ב 1991 והציג את ההרכב לסצנת המועדונים של אירופה, ב 1992 יצא האלבום השני Flop שחיזק את מעמד הלהקה, And One נבחרו כאמן החדש המבטיח ביותר בגרמניה באותה שנה.
 
בשנת 1993 שיתפה And One פעולה עם עופרה חזה ששרה בשיר Friends Of Stars, היה זה שיתוף פעולה שני של חזה עם להקה מהז`אנר לאחר הסינגל המצליח Temple Of Love שהקליטה עם הסיסטרס אוף מרסי. השיר שיצא מתוך האלבום Spot חשף את הלהקה לקהל נוסף, האלבום I.S.T שיצא ב 1994 היה האחרון תחת כנפי חברת "מאשינרי רקורדס" (חלק מחברת המטאל Noise המוכרת לקהל המטאל בזכות Kreator ו Helloween בעיקר) והלהקה הוחתמה מייד ב Major Label הענקי Virgin Records (דיוויד בואי, רולינג סטונס ועוד).
 
להקת And One הוציאה עד היום 15 אלבומי אולפן והיא נחשבת ללהקה אהודה ביותר בקרב הקהל של הרכבים כגון דפש מוד, הקיור, אלפאוויל, VNV Nation, Apoptygma Berzerk, Diorama ועוד.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter