לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

תערוכות

תערוכת למה?

ארכיון תאריך: 1 יולי 2014 - 31 אוגוסט 2014

משך: 3 שעות

שעות פתיחה:
א'- ה' 10:00-18:00,
ו' 10:00-17:00 
שבת 10:00-21:00

ילד מגיל 3 מחוייב בכרטיס
כניסה אחרונה לתערוכה תתאפשר שעה לפני שעת סיום הפעילות.


לראשונה בישראל! תערוכה אינטראקטיבית חווייתית, שמציגה עשרות שאלות שילדים אוהבים לשאול ומאפשרת למבקרים לקבל תשובות! התערוכה תערך בחודשי יולי-אוגוסט 2014 בנמל יפו, בהאנגר ענק בן 1100 מטרים רבועים, שבו יוכלו המבקרים להתנסות במתחמי חוויה רחבי ידיים, סדנאות והכול- בגדול!

תערוכת סקרנות ראשונה מסוגה, מבקרי התערוכה יוכלו לחוות את התשובות ולהתנסות בעצמם במתחמים השונים בתופעות הקשורות לשאלות, בדרך מהנה וייחודית. בין השאלות, 'למה הפיהוק מדבק?', 'למה כסף לא צומח על העצים?', 'למה אנחנו חולמים חלומות?', 'למה יש דברים שאני זוכר ויש דברים שאנחנו שוכחים?' ועוד ועוד. לשאלות בעולמנו אין סוף, לכן טובי אנשי האקדמיה והמדע של ישראל התגייסו לעזרתנו ויחד חשבנו, בדקנו, סיננו וגיבשנו בסופו של דבר, את 20 השאלות המסקרנות ביותר: שאלות מדעיות, חברתיות, בעלות ערך חינוכי, הומוריסטיות ועוד וכמובן גם את התשובות שלהן, המבוססות על מגוון הסברים מרתקים, אך פשוטים להבנה בכל גיל. לסקרנות אין גיל, בני המשפחה- מגילאי שבע עד שבעים- יוכלו להיכנס לעולם של חינוך לסקרנות, ולחוות ערכים של יצירתיות, ידע ולימוד יחד ולחוד.

מי יודע, אולי השאלה שלך עוד תשנה את העולם!

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter