לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

מחזמר

גברתי הנאווה בכיכובה של ריטה

ארכיון תאריך: 12 אוגוסט 2015 - 22 ינואר 2016

משך: שעתיים ו-40 דקות, כולל הפסקה

שחקנים: נתן דטנר (פרופסור היגינס), ריטה (אלייזה דוליטל), דב רייזר (קולונול פיקרינג), פיני קידרון (אלפרד דוליטל), רובי פורת-שובל (גברת פירס), ועוד 30 שחקנים, רקדנים ונגנים.

מחזה ופזמונים: אלן ג'יי לרנר
תרגום: דן אלמגור, שרגא פרידמן
בימוי: משה קפטן

גבירתי הנאווה בכיכובה של ריטה
 
29 שנים מאז גילמה בהצלחה את דמותה של אלייזה דוליטל במחזמר "גבירתי הנאווה", תתארח  ריטה בגרסה הנוכחית של המחזמר בתיאטרון הלאומי הבימה, למספר מוגבל של הצגות החל מחודש אוגוסט הקרוב.
המחזמר "גבירתי הנאווה", בכיכובם של שני כהן ונתן דטנר, הוצג עד כה למעלה מ- 250 פעמים וזוכה לשבחי הביקורת ולנהירת הקהל, שממלא את האולם עד אפס מקום ערב ערב. עם צאתה של שני לחופשת הריון לקראת לידתה הצפויה ועד שובה לתיאטרון, החליטה מנכ"לית הבימה, אודליה פרידמן, לפנות לריטה ולהציע לה להצטרף ככוכבת אורחת של ההפקה המצליחה.
פרידמן: "כששני כהן הודיעה לי על הריונה, שמחתי ובירכתי אותה על כך. עם צאתה לחופשת לידה, נאלצנו לשבת על המדוכה ולמצוא פיתרון יצירתי להפקה הנוכחית. בתודעה ובזיכרון שלי נצרב האופן הייחודי שבו גילמה ריטה את אלייזה דוליטל, והחלטנו, במסגרת "אירוע מיוחד" להציע לריטה להצטרף. אנחנו שמחים למען הקהל שלנו שהיא נתנה את הסכמתה. עם שובה של שני כהן מחופשת הלידה היא תשוב כמובן לתפקידה, וההפקה תמשיך להצליח ולזכות באהדת הקהל עוד זמן רב".
משה קפטן, בימאי הבית של הבימה ובמאי המחזמר: "הספונטניות וההתלהבות שליוו את שובה של ריטה הפכו את הרעיון הנפלא הזה למציאות. התיאטרון הלאומי שמח על ההזדמנות לארח את ריטה בשנית, וזו תהיה הופעתה השנייה על בימת התיאטרון, לאחר שב- 1992 כיכבה בהצגת "חתולה על גג פח לוהט".
ריטה גילמה את דמותה של אלייזה דוליטל במחזמר "גבירתי הנאווה" שעלה באוגוסט 1986 ונחשב להצלחה מסחררת. אגב, זה יהיה המפגש השני של ריטה ונתן דטנר על בימת התיאטרון, לאחר שנפגשו גם בהפקת "אילוף הסוררת".
ריטה: "כשהבימה פנו אלי להתארח במספר הצגות של גבירתי הנאווה, כמובן שהגעגועים עלו והציפו אותי. אין לי מושג איך תהיה אלייזה שלי היום אבל יהיה מעניין להיפגש עם הדמות הזו ממקום אחר, וכמובן שהתפקיד האמיתי שמור לשני המופלאה, שאני הרוסה עליה".
שני כהן בירכה על ההחלטה ומסרה כי "הזמנתה של ריטה ככוכבת אורחת היא החלטה נהדרת ומרגשת".
ריטה תצטרף לחזרות עם צוות המחזמר במהלך החודשים יוני – יולי, והופעתה הראשונה בתפקיד אלייזה דוליטל מתוכננת כאמור לחודש אוגוסט.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter